Z ogromną przyjemnością informujemy, że w czerwcu 2019 kolejnych 3 uczniów Perfektu zdało międzynarodowy egzamin organizowany przez Cambridge University w Anglii. Piotr, który tylko przez rok uczęszczał do naszej szkoły na kurs przygotowujący do FCE (First Certificate in English) na poziomie B2, zdał go z oceną „C”. Natomiast Wiktoria i Mateusz, którzy uczęszczali do Perfektu przez kilka lat, zdali FCE z oceną „A”. Taki wynik oznacza, że jednocześnie uzyskali wyższy poziom C1 czyli CAE (Certificate in Advanced English) na ocenę „C”. Gratulujemy sukcesu i życzymy dalszych osiągnięć!

Przypominamy również, że Perfekt od 25 lat ma 100% zdawalności. Oznacza to, że wszyscy Słuchacze, którzy otrzymali rekomendację Perfektu na te egzaminy zdali je. Oby tak dalej!

Jednocześnie zachęcamy wszystkich uczniów Perfektu, którzy chcieliby zdobyć ten bezterminowy, międzynarodowy certyfikat, do pobierania z naszego biura dodatkowych materiałów (testów) przygotowujących i sprawdzających. Zapraszamy również na bezpłatne zajęcia dodatkowe, tzw. „FCE i CAE training”, które będą się odbywać w soboty, od października 2019.

Szczegółowe informacje w biurze Perfektu.